Gold partner
4
Года опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1047
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Займаюсь продажем та орендою квартир. Звертайтеся, буду рада вам допомогти та запропонувати найкращий варіант.

Продажа земли (7)

  • Brick
    70 000 $
    5 000 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    14 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки Романків, Обухівська обл. Загальна площа ділянки - 14 соток Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку Ідеально підійде під забудову власного приватного будинку, локація з вже сформованим сусідством Поруч комплекс Сонячна долина Світло та газ є поруч Вартість - 70 000 USD
    Риелтор
  • Brick
    90 200 $
    1 100 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    сельхозназначение, под застройку
    82 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки в с.Креничі, Обухівського району ( Рибалка урочище Вишеньки ) 4 ділянки по 12 соток + ще одна окрема ділянка поруч 34 сотки = 82 сотки загальна площа 1100 $ за сотку - Для ведення індивідуального садівництва - Газ та світло є - Сусіди є Вартість за 82 сотки - 90 200 USD ( 1100 USD за сотку )
    Риелтор
  • Brick
    90 000 $
    2 500 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    36 сот
    1 нед. назад
    Продаж трьох земельних ділянок під забудову в с. Підгірці, Обухівський район Вул. Лісова ( Тупікова ) Три земельні ділянки, кожна площею: 12 соток • Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) • Світло/газ поруч • Проживають сусіди Ціна: 90 000 usd ( 2 500 usd / сотка )
    Риелтор
  • Brick
    700 000 $
    2 500 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    280 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки під забудову в с. Підгірці, Обухівський район Пропонується до продажу земельна ділянка площею 2,8га • Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Ціна: 700 000 usd ( 2 500 $/сотка )
    Риелтор
  • Brick
    42 000 $
    1 750 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    24 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки під забудову в с. Підгірці, Обухівський район Пропонується до продажу земельна ділянка площею 24 сотки вул. Боровкова Ідеальна ділянка для будівництва приватного будинку в затишній локації з вже сформованим сусідством • Цільове призначення: під будівництво та обслуговування житлового будинку • Ділянка в житловому масиві, сусіди проживають • Світло та газ вздовж дороги поруч • Тиха, не проїзна вулиця Ціна: 42 000 usd ( 1750 $/сотка )
    Риелтор
  • Brick
    113 400 $
    1 800 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    сельхозназначение, под застройку
    63 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки в с. Підгірці, Обухівський район Пропонується до продажу земельна ділянка площею 0,63 га (63 сотки). !!! Перспективна можливість об’єднання з сусідніми ділянками та сформувати єдиний масив - до 2,25 га загальної площі, 1800 $ за сотку !!! - Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства - Ділянка фасадна, зручний під’їзд - Є можливість зміни цільового призначення Ціна за 63 сотки: 113 400 usd ( 1 800 $/сотка )
    Риелтор
  • Brick
    6 000 000 $
    5 000 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    1200 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки с.Хотів, Київська обл., Обухівський р-н. Загальна площа - 12 га (1200 соток) Вартість - 5000 $ за сотку Земельний масив підходить для складської, логістичної та індустріальної забудови, а також для формування індустріального парку в межах єдиної концепції розвитку. Загальна вартість - 6 000 000 USD
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.